Apie uniją

Kredito unija DELTA yra kooperatiniais pagrindais veikianti kredito įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra teikti profesionales finansines paslaugas savo nariams.

Kredito unija DELTA veiklos istorija prasidėjo 2001 m. gruodžio 9 d., kai Lietuvos banko valdybos nutarimu buvo išduota licencija leidžianti priimti unijos narių terminuotus ir neterminuotus indėlius, suteikti savo nariams ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas, saugiai investuoti laisvas kredito unijos lėšas į vertybinius popierius.

Kredito unija DELTA yra Lietuvos Centrinės kredito unijos narė bei Asociacijos „Lietuvos kredito unijos“ www.lku.lt narė.

Per pastaruosius du dešimtmečius finansinių paslaugų verslas pasikeitė neatpažįstamai, pasikeitėme ir mes – išaugome, praplėtėme teikiamų paslaugų spektrą ir turime ambicingus ateities tikslus. Per šį laikotarpį sukaupėme pakankamai patirties, turime profesionalią, lojalią ir draugišką darbuotojų komandą.

Kredito unijos DELTA darbuotojų profesionalumas, sąžiningumas, išradingumas ir įsiklausymas į kiekvieno nario poreikius, padeda susikurti stabilų finansinį pagrindą ir įgyvendinti svajones bei tikslus.